Par mums

SIA “Greeserv RIGA”- strauji augošs uzkopšanas uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi savā darbības jomā. Savus pakalpojumus sniedzam gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Mūsu komandā strādā nozares profesionāļi, kuri konsultēs pakalpojuma izvēlē un nodrošinās sniegtā pakalpojuma kvalitāti!

About Us

Vairāk nekā 5 gadu tīrīšanas pieredze

Uzkopšanas uzņēmums ir pilnībā integrēts tīrīšanas pakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina visaptverošus, augstas kvalitātes, uzticamus tīrīšanas risinājumus komerciāliem, korporatīviem, rūpnieciskiem un dzīvojamiem objektiem. Mūsu rūpīgā vadībai un darba ētikai ir centrālā loma tīrīšanas uzņēmuma pakalpojumu biznesa filozofijā un ir būtiski nodrošināt konsekventus, kvalitatīvus tīrīšanas pakalpojumus. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu vadība ir ļoti atsaucīga, sniedzot tiešu piekļuvi un sadarbību ar mūsu izpilddirektoru.

Mūsu misija

Mūsu mērķis ir kļūt par valsts līderi tīrīšanas pakalpojumu sniegšanā komerciālajiem objektiem, nodrošinot mūsu klientiem uzticamus, kvalitatīvus un rentablus tīrīšanas risinājumus

Mūsu vīzija

Visi mūsu darbinieki ir apņēmušies ievērot tās pašas kopīgās vērtības un principus, kas ļauj nodrošināt augstāko sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu komanda

Tīrīšanas kompānija ir uzņēmums ar plašu speciāli apmācītu darbinieku grupu, kas nodrošina profesionālu apkalpošanu ar personisku pieeju darba izpildei.

Mūsu mērķi

Mūsu mērķis ir Jūsu apmirinātība (protams, pēc tirīšanas darbu paveikšanas).

Biroja uzkopšana ar videi draudzīgiem tīrīšanas līdzekļiem

Uz klientu orientēti

Mēs apkalpojam savus klientus, tā kā mēs vēlamies, lai apkalpotu mūs. Mēs augsti vērtējam viņu atsauksmes un izmantojam tos, lai uzlabotu mūsu serves kvalitāti.

Videi draudzīga

Mēs rūpīgi izvēlamies labākos un dabīgākos tīrīšanas līdzekļus, kas dod pārsteidzošus rezultātus.

Paplašināšanās / Izaugsme

Mēs cenšamies kļūt pat atpazīstamiem sabiedrībā; mēs veidojam ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, nepārtraukti paplašinot mūsu sniegto pakalpojumu klāstu un paaugstinot to kvalitāti.

Mūsu kompānijas vēsture

Nodrošinot biroju un citu komerciālo objektu uzkopšanas pakalpojumus vairāk nekā 5 gadus

Tīrīšanas uzņēmums ir atzīts klientu vidū pateicoties mūsu apņemšanai apkalpot mūsu klientus visaugstākā līmenī un uzturoties draudzīgi videi. Mums ir izcila pieredze un mūsu klientu uzticība.

Uzņēmums nodibināts 2014.gadā un ir strauji paplašinājies, ļaujot apkalpot vēl leilākus objektus.

Tīrīšanas uzņēmums ir plaši atzīts par mūsu apņemšanos apkalpot mūsu klientus, uzturoties draudzīgi videi. Mums ir izcilības vēsture un mūsu klientiem uzticība, nodrošinot profesionālus un kvalitatīvus komercobjektu tīrīšanas pakalpojumus Rīgas pilsētā.

Šī kvalitātes līmeņa noturēšana un lieliska servisa reputācija piesaistīja jaunus klientus un ļauja mums paplašināties un apkalpot vēl lielākus komerciālus objektus.

Vadības komanda nemainījās, un mēs turpinām savu darbību piedāvājot saviem klientiem papildus pakalpojumus. Mēs esam priecīgi paziņot par jaunu izaugsmes laikmetu gan jaunajām, gan esošajām vienībām.

Kvalitāte garantēta!

Tīrīšanas kompānijas eksperti ir apņēmušies nodrošināt vispusīgus biroju tīrīšanas pakalpojumus mūsu klientiem.

Uzņēmumā ir izstrādāta kvalitātes vadības sistēma ISO 9001 un vides vadības sistēma ISO 14001, kas atbilst noteiktiem starptautiskiem, Eiropas vai nacionālajiem standartiem.
Mūsu darbinieki tiek rūpīgi atlasīti, izmantojot mūsu stingru darbā pieņemšanas praksi, un katrs no viņiem iziet speciālu apmācību un pārbaudi.

Pieprasīt izmaksu tāmi

Kāpēc izvēlēties mūs?

Izvēlieties mūs, jo mums ir izcila reputācija. Vairāku gadu laikā mēs esam ieguvuši atzīnumu kvalitātes un klientu apkalpošanas jomā.

Ar mums, jūsu apmierinātība Garantēta

Tīrīšanas kompānijas eksperti ir apņēmušies nodrošināt rūpīgus uzkopšanas pakalpojumus mūsu klientiem visā valstī.

Mūsu atbildība un apdrošināšana
Mūsu uzņēmums ir pilnībā atbildīgs un apdrošināts, kas nozīmē, ka apdrošināta arī uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumu sniedzēja atbildība par tam uzticēto kustamo un nekustamo īpašumu,
Pilnībā apmācītie darbinieki
Tas nozīmē, ka katrs cilvēks iziet cauri visam apmācībām treninga klasēs un konkrētos objektos
Jūsu īpašums
Jums vajadzētu būt iespējai baudīt mieru, zinot, ka jūsu telpas ir labas rokas, koncentrējoties uz lietām, kas jums ir svarīgākas
Mēs garantējam
Uzkopšanas uzņēmums cenšas nodrošināt visaugstāko kvalitāti, servisu un vērtību katram klientam
Higiēnas materiālu piegāde
Mēs nodrošinam arī higiēnas materiālu piegādi