Telpu uzkopšana

Paklāja tīrīšana ar efektīvu iekārto

Ikdienas telpu uzkopšana

Ikdienas uzkopšana – Biroji, Ražošanas, Noliktavas, Loģistikas centri, Lielveikali, Tirdzniecības centri, Sporta centri, Skolas.

Telpu regulāra uzkopšana ir svarīga biroja dzīves sastāvdaļa. Uzņēmuma interjera tīrība ir spēcīga pozitīva ietekme uz apmeklētājiem, darbiniekiem un potenciālajiem partneriem. Labi uzturēts un perfekti tīrs birojs var stiprināt partneru lēmumu slēgt peļņu nesošus darījumus ar jūsu uzņēmumu, veicina darbinieku labo noskaņojumu un palielināt to efektivitāti, un apmeklētājiem ir daudz pozitīvu emociju.

Biroju uzkopšan ar uzkopšanas uzņēmuma „Greeserv RIGA” darbinieku palīdzību ir labvēlīgi, salīdzinot ar standarta tīrīšanu, ko veic biroja darbinieki. Mūsu darbinieki ir motivēti pildīt savus pienākumus pilnā apjomā, viņi nekad neizies atvaļinājumā vai dekrētā, neārstēs neiespējamāko brīdi un neatstās biroju bez uzraudzības. Šādos gadījumos mēs vienkārši aizvietosim vienu darbinieku ar citu.

Kas tiek iekļauts Biroju ikdienas uzkopšanā?

Individuāli tiek noteikts konkrēts uzkopšanas plāns, kā arī to pareizība telpu tīrīšanas atbalsta ietvaros. Kopumā uzkopšana ietver šādus darbus:

  • grīdu mitru un sausu tīrīšanu, ieskaitot paklāju tīrīšanu un citus putekļu sūcēju pārklājumus
  • biroja mēbeļu putekļu slapjš tīrīšana (skapji, galdi, plaukti)
  • biroja iekārtu tīrīšanu no putekļiem, berzes ar īpašiem datora monitoru risinājumiem (tīrīšana tiek veikta tikai iekārtas izslēgtā stāvoklī)
  • palodzes, slēdžu un kontaktligzdu, durvju un durvju rokturu mitrā tīrīšana
  • iknedēļas bateriju tīrīšana
  • spoguļu un spoguļa virsmu tīrīšana
  • atkritumu maisiņu maiņa
  • vannas istabu un virtuves iekārtu (atpūtas telpu) tīrīšana un dezinfekcija

Uzkopšanas uzņēmuma darbinieku darba izmantošana ir iespēja aizmirst par mazgāšanas līdzekļu un profesionālu tīrīšanas iekārtu iegādi, kas ir lielisks veids, kā atbrīvoties no personīgās kontroles par regulāru štata apkopēju darbu. Katrs no mūsu darbiniekiem, pie biroja uzkopšanas darbiem, nodarbojas tikai ar viņa uzdevumu, to labi pazinot. Tas ļauj jums strādāt ātri, efektīvi, precīzi noteiktā grafikā.

Jūs varat pasūtīt no mums gan telpu vispārējo tīrīšanu 1 vai 2 reizes mēnesī, gan regulāru biroja uzkopšanu no 1-2 reizes nedēļā līdz ikdienas tīrīšanai darba dienās un brīvdienās. Tīrīšanas laiks ir jebkurš – agri no rīta, pirms darbinieku ierašanās, pusdienlaikā vai pat pēc darba dienas beigām.

Tālr.: 26-111-636

Pr-Pk: 9:00  – 17:00

Saņemt izmaksu aprēķinu