Logu mazgāšana

Profesionāla logu mazgāšana ar rokām

Logu mazgāšanas veidi

Profesionāļu veikta logu mazgāšana ietver vairākus veidus, kā efektīvi un kvalitatīvi nomazgāt logus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mēs izmantojam četras metodes, kas tiek izvēlētas atkarībā no objekta specifikas un klienta vēlmēm.

Logu mazgāšana ar klasisko metodi

Tā ir logu mazgāšana ar rokām, izmantojot profesionālus tīrīšanas līdzekļus. Darbs tiek sākts ar rāmju un loga aiļu tīrīšanu, rūpīgi iztīrot visas spraugas. Tālāk seko logu stiklojuma mazgāšana un spodrināšana. Pēdējais darbu posms ir iekšējo un ārējo palodžu mazgāšana.

Logu mazgāšana no pacēlāja

Daudzstāvu ēkās un grūti aizsniedzamās vietās virs 20m augstuma logu nomazgāšanai no ārpuses izmantojam pacēlāju. Šo pakalpojumu bieži izvēlas klienti, kas vēlas, lai logi tiktu nomazgāti, neienākot telpās. Piemēram, lai netiktu traucēts biroja darbs.

Logu mazgāšana izmantojot industriālo alpīnismu

Ja darbi veicami lielā augstumā, piemēram, logu vai stikla fasāžu mazgāšanai augstceltnēs. Mūsu komandā ir profesionāli, pieredzes bagāti industriālie alpīnisti, kas, izmantojot nepieciešamo drošības aprīkojumu, ātri un efektīvi nodrošinās perfektu darba rezultātu.

Logu mazgāšana ar attīrītu ūdeni augstumā līdz 20m (neizmantojot pacēlāju)

Lai logu stikls vai stiklotā fasāde izskatītos īpaši mirdzoši un uz tiem nepaliktu ūdens radītas nogulsnes, izmantojam attīrītu ūdeni. Šis ūdens tiek iepriekš sagatavots ar speciālu filtrācijas sistēmu.

 

Tālr.: 26-111-636

Pr-Pk: 9:00  – 17:00

Saņemt izmaksu aprēķinu