Ģenerāla tīrīšana

Biroja darba vietas tīrīšana

Ģenerāla tīrīšana

Augstas tīrīšanas kvalitātes uzturēšanas vai biroja vispārējā tīrīšanā daudzi mūsdienīgi uzņēmumi pakāpeniski atsakās no štata apkopejas darba izmantošanas un uzticas profesionālo uzkopšanas uzņēmuma darbiniekiem. Kāpēc šī situācija ir radusies?

Pirmkārt, ģenerālo tīrīšanu veicot profesionāliem uzkopšanas uzņēmuma darbiniekiem ir daudz augstāka kvalitāte. Viņu rīcībā ir tikai labākie tīrīšanas līdzekļi un specializētās iekārtas, un tie ir ļoti ieinteresēti labajos darba rezultātos, jo no tā ir atkarīgs ienākumu līmenis. Otrkārt, uzņēmuma darbiniekiem nav jāveic sociālie maksājumi – jāmaksā atvaļinājuma nauda, slimības atvaļinājums, grūtniecības un dzemdību atvaļinājums, kā arī jāveic atskaitījumi no viņu ienākumiem pensiju fondā, par šo rūpējas uzkopšanas uzņēmums.

Tīrīšanas uzņēmums Greeserv RIGA nodrošina visaptverošu biroja darbinieku uzkopšanas pakalpojumu sniegšanu – no ikdienas uzturēšanas uzkopšanai līdz biroja ģenerālai tīrīšanai vai tīrīšanai pēc remonta un celtniecības darbiem. Mūsu pakalpojumu izcenojumus var uzzināt, sazinoties ar mums. Papildus standarta pakalpojumiem mēs noslēdzam individuālus līgumus ar pastāvīgajiem klientiem, kur aprakstam darbu biežumu, to veidus un maksājumus pēc iespējas detalizētāk. Jūs varat izvēlēties tikai tos biroja tīrīšanas darbus, kas ir patiešām nepieciešami tieši jums.

Galvenie darbi ģenerālas tīrīšanas laikā

Standarta saraksts par vispārējās tīrīšanas darbiem birojā ietver:

  • sausā un mitrā vispārējā putekļu tīrīšana no visām virsmām – mīkstās un skapju mēbeles, biroja iekārtas, kontaktligzdas, slēdži un citi interjera priekšmeti
  • tīrīšana ar putekļsūcēju un grīdu un grīdas segumu mazgāšanas līdzekļiem, kā arī to dezinfekcija
  • biroja stikla starpsienu tīrīšana
  • palodžu un durvju bloku mazgāšana
  • datoru monitoru tīrīšana no netīrumiem ar specializētiem līdzekļiem
  • paklāju (sausa) un citu paklāju segumu vakuuma tīrīšana
  • sanitārtehnikas izstrādājumu (tualetes podu, dušas kabīņu, izlietņu), metāla pulēšana, hromēto virsmu mazgāšana un dezinfekcija
  • flīžu tīrīšana vannas istabā vai virtuvē tīrīšana(ja tā ir birojā)
  • atkritumu savākšana un izņemšana, atkritumu tvertņu tīrīšana un jaunu atkritumu maisu ievietošana tajās

Ja birojam ir jānomazgā visi logi gan no iekšpuses, gan ārpuses, tīrīt žalūzijas no netīrumiem un putekļiem, vai pasūtīt ēkas fasādes tīrīšanu, izmantojot īpašus tehniskus līdzekļus, tostarp industriālo alpīnismu, tad šie pakalpojumi tiek apmaksāti atsevišķi kā papildu biroja tīrīšanas pakalpojumi. Tas pats attiecas uz paklāju un citu grīdas segumu ķīmisko tīrīšanu vispārējās tīrīšanas ietvaros, kā arī audumu un ādas mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu.

Tālr.: 26-111-636

Pr-Pk: 9:00  – 17:00

Saņemt izmaksu aprēķinu